середа, 5 травня 2010 р.

Голосування за ратифікацію угоди щодо флоту сфальсифіковано

Голосування за ратифікацію угоди щодо флоту сфальсифіковано і проведено із застосуванням фізичного насильства щодо депутатів.
Такого Україна ще не бачила. Попри широкі протести громадськості, та шалений опір опозиції антиукраїнська влада таки змогла ратифікувати рішення щодо здачі національних інтересів України. Юлія Тимошенко назвала, це чорним днем української історії.
«І не тільки тому, що сьогодні банда управлінців Януковича застосовувала силу, ламала депутатам руки, била тих, хто захищав Україну. А тому це чорна сторінка, що в українському парламенті зараз більше людей, які ненавидять Україну, які не сприймають українські цінності і які самі борються проти України. Це чорна сторінка, тому що в українському парламенті більшість людей, які не служать українським інтересам», - сказала лідер опозиції. http://www.byut.com.ua/news/1743.html
"Це голосування фальсифіковане, як і вибори президента. У будь-який момент, коли ми будемо здатні скинути цю хунту, ми зможемо денонсувати все те, що вони наприймали сьогодні нечесним антиконституційним шляхом".http://www.pravda.com.ua/news/2010/04/27/4977205/
Здача Криму й продовження на 25 років базування флоту це лише вершина айзберга. Насправді процеси значно глибші. Росія вже вимагає гарантування недоторканності своїх підприємств в Україні. Проект нової міжурядового договору опублікувало видання «Дзеркало Тижня». http://pravda.com.ua/articles/2010/04/27/4977379/
За угодою, Україна в односторонньому (!!!) порядку гарантує недоторканність власності господарчих суб'єктів РФ, їх дочірніх підприємств та афільованих товариств, які діятимуть на території України. Це означає, що ці підприємства не нестимуть, відповідно до законів України, відповідальності своєю власністю або коштами. Також угода передбачає створення спільного підприємства для здійснення купівлі й реалізації російського природного газу в Україні.
Угода також передбачає односторонню відмову української сторони від імунітету проти судового розгляду, попередніх заходів щодо забезпечення позовних вимог та виконання судових рішень.
Проект угоди передбачає й контроль російських держорганів за українськими тарифами на транзит нафти.
Таким чином, запускається схема "тихої" передачі української ГТС НАК "Нафтогаз України" в управління «Газпрому», а також безліч інших прихованих схем, пов'язаних із майновими та господарськими операціями.
У разі підписання проекту міждержавної угоди, Путін принесе Росії значно більший трофей - усю українську енергетику й, як наслідок, економіку. Причому не лише її газову та нафтову складові, а й електро- та ядерну енергетику.
Росіяни самі не сподівалися, що Янукович і його команда настільки швидко та інтенсивно передаватимуть їм контроль над Україною.

Депутат Мурованокуриловецької районної ради
ЛЕБЕДЮК Юрій

0 коментарі:

Дописати коментар